RÖPORTAJ — 2 Nisan 2015 at 19:22

LEVENTLIFE SATIŞ VE PAZARLAMA MÜDÜRÜ ALİ ŞENER: TESLİMLERİMİZ 2016 YILI SONUNDA BAŞLAYACAK!

ali_sener2

 

Baray İnşaat, İmaj İnşaat ve Svot Yapı tarafından hayata geçirilen LeventLIFE Office ve LeventLIFE Residence II olarak iki kuleden oluşuyor. 100 milyon dolarla hayata geçen LeventLIFE, şehrin merkezinde hem teknolojik ve konforlu bir iş hayatı hem de işinize yakın güvenli ve sosyal bir ev yaşamı sunuyor.

 

İstanbul’un en köklü finans, eğlence ve alışveriş merkezlerinin olduğu Levent bölgesinde inşaa edilen LeventLIFE, bölge için önemli bir yatırım fırsatı oluşturuyor. Proje, Boğaziçi Köprüsü’ne 5 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 3 dakika, Üçüncü Köprü’ye 20 dakika ve Atatürk Havalimanı’na 30 dakika, Sabiha Gökçen’e ise 40 dakika mesafede değerli bir lokasyonda yer alıyor.

 

LeventLIFE Satış ve Pazarlama Müdürü Ali Şener, “LeventLIFE, 144 rezidans daireden ve  64 ofisten oluşuyor. İleri teknolojiyle donatılmış iki binadan oluşan projemiz; güvenliği, konforu, estetik mimariyi ve doğal hayatı şehrin merkezinde sunuyor” dedi.

 

LeventLIFE Office ve LeventLIFE Office’in öne çıkan özelliklerinden bahseder misiniz?

LeventLIFE Office 1.425 m2 arsa üzerine 24.045 m2 kapalı alana sahip, 24 kat A+ konseptte 64 ofisten oluşmaktadır. LeventLIFE Office çalışma arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz, yoğun şehir yaşamı ve iş stresini üzerinizden atacağınız özel alanlara sahip akıllı bir binadır. 107 m2’den 1000 m2’ye kadar büyüklüğü değişen ofis seçenekleri yer almaktadır. Kafeterya ve restoran, oyun odası, yüzme havuzu, fitness, sauna ve buhar odası gibi zengin sosyal donatılara sahip LeventLIFE Office’te, hem çalışıp hem sosyal ve sağlıklı kalmak mümkün. Şehrin merkezinde olmak tabi otopark sorununu da beraberinde getiriyor. Biz LeventLIFE Office’te kapalı otopark ve her bağımsız bölüm için sunduğumuz özel otoparklarımızla bu soruna net bir çözüm ürettik, aynı zamanda binamızda vale hizmeti de yer alacak. 5 adet ileri teknoloji asansörler ile ofisinize giriş çıkışlarınızda sıra beklemeyeceksiniz. LeventLIFE Office’te kablo tv, fiberoptik kablolama sistemi ve fiberoptik ADSL, jeneratörlerimiz ile kesintisiz enerji, uydu sistemi, 7/24 kameralı güvenlik ve resepsiyon hizmeti bulunmaktadır. Ayrıca toplantı salonu, seminer odası, temizlik ve catering hizmetleri, teknik servis, kuru temizleme, depo arşiv alanları, oto kiralama, kargo-posta dağıtım merkezi, sağlık odası gibi iş hayatınızda ihtiyacınız olabilecek bir çok hizmet sunulmaktadır.

 

LeventLIFE Office’i diğer ofis projelerinden ayıran en önemli özellikler nelerdir?

Öncelikle, her katta yer alan 23 m2‘lik kat bahçeleri.. Şehir merkezlerindeki yoğun kalabalık sebebiyle iş hayatı ve sosyal yaşam çoğunlukla kapalı bina içlerinde geçmektedir. LeventLIFE Office’teki açık kat bahçeleri sayesinde binanızdan dışarıya çıkmadan, çalışma hayatınızda soluklanma fırsatı bulacağınız keyifli kahve molaları verebilirsiniz. Ayrıca LEED Gold Sertifikasına uygun kriterlerde hayata geçirdiğimiz ofis projemizde açılabilen pencereler ile doğal havalandırma sağlanması, dış cephede kullanılan renkli cam paneller sayesinde yazın sıcağın kışın soğuğun minimumda tutulması ve aynı zamanda ses izolasyonu sağlanması gibi özellikleri sayabiliriz. Tüm bunların yanında yağmur suyunun toplanarak peyzaj alanlarda değerlendirilmesini de sağlayacağız. Kısaca özetlemek gerekirse, LeventLIFE Office çalışma hayatında verimlilik ve mutluluktan fazlasını vadediyor.

 

LeventLIFE Residence II’de de böyle özellikler var mı?

LeventLIFE Resicence II’de ve LeventLIFE Office’de son teknoloji ürünü akıllı binalar olarak tasarlandı ve her iki binamızda da konforun yanında lüksü, estetik mimariyi ve kullanım rahatlığını sunuyoruz. LeventLIFE Residence II’de 58 m2’den 238 m2’ye kadar 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve özel şifreleme asansör sistemiyle girilen binanın en üst katındaki lüks Penthouse dairelerden meydana geliyor. 25 kattan oluşan rezidans içerisinde kullanılan ankastre eşyalar, vitrifiye ve armatür gibi malzemeler önde gelen markaların imzasını taşıyor. Binada resepsiyon, otopark ve vale hizmeti, her bağımsız bölüm için özel otopark, fitness ve spor salonu, oyun odası, yüzme havuzu, sauna ve buhar odası, sağlık odası, kuru temizleme, teknik servis, oto kiralama, restoran, kafeterya, 7/24 özel kameralı güvenlik ve dahası bulunuyor.

 

LeventLIFE Office ve LeventLIFE Residence II’nin fiyat aralığı nedir? Teslimatlar ne zaman başlayacak?

LeventLIFE çok önemli bir proje, şehrin merkezinde çok değerli olanaklar sunuyor. Teslimlerimiz 2016 yılı sonunda başlayacak ve projenin şimdiden %50’den fazlası satıldı bile. Konutlarımız ve ofislerimiz tamamen banka kredisine uygun. Ofislerimizin fiyatları 772 bin dolardan başlıyor, konutlarımız ise 375 bin dolardan başlıyor.