RÖPORTAJ — 4 Kasım 2016 at 17:20

CANSU KOZMETİK GENEL MÜDÜRÜ ERCAN SOLHAN: MÜŞTERİLERİMİZE İLERİ TEKNOLOJİ VE STANDARTTA ÜRÜNLER SUNUYORUZ!

fullsizerender213

 

Estetik, kozmetik ve Spa-Wellness sektöründe dünyanın önde gelen ülkelerinden Almanya, Fransa, İtalya, Hollanda ve İspanya’nın önde gelen firmalarının Türkiye temsilcisi olarak estetik, spa ve medikal ürünlerinin ithalat, satış, eğitim ve teknik servis hizmetlerini sunduklarını söyleyen Cansu Kozmetik Genel Müdürü Ercan Solhan, “Bunun yanısıra proje danışmanlığı, salonların yerleşimi, mimari tasarım, Avrupa normlarının uygulanması, dekorasyon vb. hizmetler vermekteyiz” dedi.

 

“Firma olarak yalnızca satış odaklı bir hizmeti asla benimsememiş olup, müşterilerimizi daha iyi tanıma onların ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürün ve hizmet sağlamayı benimsemekteyiz” diyen Ercan Solhan, “Ürün seçeneğinin oldukça fazla olduğu kozmetik sektöründe müşterilerimizin kalite ve güvenden taviz vermeyip kendi ihtiyaçlarını birebir karşılayacak en isabetli ürünü edinmeleri bizim için oldukça önem arz etmektedir. Müşterilerimizin ürünlerimizden ve firmamızın vermiş olduğu hizmetten duyacağı memnuniyet bizim bu sektördeki çalışma azmimizi daha da arttıracaktır” diye konuştu.

 

Cansu Kozmetik Genel Müdürü Ercan Solhan, “Hizmet anlayışımızın gereği olarak, sektöre daima kaliteli ve güvenilir ürünler sunarak, müşterilerimizin güvenini kazanmak ve mevcut güveni daimi kılmaktır. Kozmetik sektörünün olmazsa olmazı kalite ve güven unsurları firmamızın öncelikli sloganı olup, sektörde her geçen gün daha fazla yol almamızda bize çok fazla getirileri olan unsurlardır” dedi ve ekledi: “ Müşterilerimize ileri teknoloji ve standartta ürünler sunuyoruz. Tüm müşterilerimize  mükemmel hizmeti sağlayarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Spa Wellness sektörünün sürekli değişen ihtiyaçlarını takip ediyor, sektörün talep ettiği kural ve uygulamaları titizlikle gerçekleştiriyoruz. Spa Wellness alanında meydana gelen yenilikleri takip ederek, son teknoloji ürünleri müşterilerimize  sunmaktayız. Önceliğimiz müşteri odaklı yaklaşım ile özel çözümler oluşturmaktır.”

 

“Firma olarak yalnızca satış odaklı bir hizmeti asla benimsememiş olup, müşterilerimizi daha iyi tanıma onların ihtiyaç ve beklentilerine uygun ekipman ve hizmet sağlamayı benimsemekteyiz” diyen Ercan Solhan, sözlerini şöyle sürdürdü; “Ekipman yelpazesinin oldukça fazla olduğu Spa Wellness sektöründe müşterilerimizin kalite ve güvenden taviz vermeyip kendi ihtiyaçlarını birebir karşılayacak en isabetli ekipmanı edinmeleri bizim için önem arz etmektedir. Hedefimiz, ileri teknoloji ve standartta ekipmanlar sunmak, yüksek kaliteli ekipmanlar ile donatılmış spa alanları yaratarak “Markayı Marka ile Buluşturmaktır.” Tüm müşterilerimize  mükemmel hizmeti sağlayarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve Spa Wellness sektörünün sürekli değişen ihtiyaçlarını takip etmek, sektörün talep ettiği kural ve uygulamaları titizlikle gerçekleştirmektir.”

Sektöre daima kaliteli ve güvenilir ekipmanlar sunarak, müşterilerinin güvenini kazanmayı ve mevcut güveni daimi kılmayı kendilerine hedef edindiklerini söyleyen Ercan Solhan, “Kaliteli hizmet, ekipman ve fiyat dengesini gözeterek, müşterilerimizle kalıcı ilişkiler kurmak. Tüm müşterilerimize mükemmel hizmeti sağlayarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamak” dedi ve ekledi: “Müşteri memnuniyetinin oluşmasında ki en büyük etken satış sonrası hizmetimizdir. Müşterilerimize satış sonrası garanti, bakım, onarım kısacası en iyi şekilde teknik destek sağlamaktayız.  Bu bizim için müşteri portföyümüzün gelişmesinde çok büyük rol oynamaktadır.”