RÖPORTAJ — 1 Aralık 2016 at 20:56

SPA EDITION / CANSU KOZMETİK YÖNETİM KURULU BAŞKANI ERCAN SOLHAN: MÜŞTERİLERİMEZE İLERİ TEKNOLOJİ VE STANDARTTA EKİPMANLAR SUNUYORUZ!

fullsizerender213

 

Spa Wellness, estetik ve kozmetik sektöründe dünyanın önde gelen ülkelerinden Almanya, Fransa, İtalya, Hollanda ve İspanya’nın bu alanda en iyi firmaların Türkiye temsilcisi olarak SPA, medikal ve estetik ekipmanlarının ithalat, satış, eğitim ve teknik servis hizmetlerini sunduklarını söyleyen Cansu Kozmetik / Spa Edition YKB Ercan Solhan, “Bunun yanı sıra proje danışmanlığı, mimari tasarım, Avrupa normlarının uygulanması, dekorasyon vb. hizmetler vermekteyiz.” dedi.

 

“Günümüzde fitness ve Spa merkezlerinde ruhsal, fiziksel ve zihinsel dinçliğin önemi açısından insanların tercih ettiği bir yaşam tarzı ve aktivitesi haline gelmiştir.”

 

“Firma olarak yalnızca satış odaklı bir hizmet asla benimsememiş olup, müşterilerimizi daha iyi tanıma onların ihtiyaç ve beklentilerine uygun ekipman ve hizmet sağlamayı benimsemekteyiz.” diyen Ercan Solhan, “Ekipman ve ürün seçeneğinin oldukça fazla olduğu kozmetik sektöründe müşterilerimizin kalite ve güvenden taviz vermeyip kendi ihtiyaçlarını birebir karşılayacak en isabetli ekipmanı edinmeleri bizim için oldukça önem arz etmektedir. Müşterilerimizin ekipmanlarımızdan ve firmamızın vermiş olduğu hizmetten duyacağı memnuniyet bizim bu sektördeki çalışma azmimizi daha da arttıracaktır.” diye konuştu.

 

Cansu Kozmetik YKB Ercan Solhan, “Hizmet anlayışımızın gereği olarak, sektörde daima kaliteli ve güvenilir ekipmanlar sunmak, müşterilerimizin güvenini kazanmak ve mevcut güveni daimi kılmaktır. Kozmetik sektörünün olmazsa olmazı kalite ve güven unsurları firmamızın öncelikli sloganı olup, sektörde her geçen gün daha fazla yol almamızda bize oldukça getirileri olan unsurlardır.” dedi ve ekledi: ” Müşterilerimize iler teknoloji ve standartta ekipman ve ürünler sunuyoruz. Tüm müşterilerimize mükemmel hizmeti sağlayarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Spa Wellness sektörünün sürekli değişen ihtiyaçlarını takip ediyor, sektörün talep ettiği kural ve uygulamaları titizlikle gerçekleştiriyoruz. Spa Wellness alanında meydana gelen yenilikleri takip ederek, son teknoloji ekipman ve ürünleri müşterilerimize sunmaktayız. Önceliğimiz müşteri odaklı yaklaşım ile özel çözümler oluşturmaktadır.”

 

“Hedeflerimiz, yüksek kaliteli ekipmanlar ve son teknoloji tasarımlar ile donatılmış spa alanları yaratarak “Markayı Marka ile Buluşturmaktır. Müşteri memnuniyetinin oluşmasında ki en büyük etken satış sonrası hizmetlerimizdir. Müşterilerimize satış sonrası garanti, bakım, onarım kısacası en iyi şekilde teknik destek sağlamaktayız. Bu bizim için müşteri portföyümüzün gelişmesinde çok büyük rol oynamaktadır.”

 

“Türkiye genelinde 200’ün üzerinde Marka Otel’in Spa ekipmanlarının tedariğini sağlamış olup, ana odak noktaları masaj alanları, dinlenme alanları, ıslak ve kuru alanlar, konsept yaratma, fizibilite çalışmaları ve pazarlama desteği sağlamaktır. Wellness ve Spa tesislerinin yapılandırma, geliştirme, değiştirme ve işletme konuları ile bu tür tesisleri inşa etme ve yeniden dekore etme konularında danışmanlık yapmaktayız. Bir çok işyeri sahibi ve yatırımcı Spa’yı geliştirmek için gerekli yöntemleri takip edemeyebilirler. Pazar analizi veya başka önemli adımları  atlayarak daha sonra Spa konseptlerinin bekledikleri sonuçları verememesi gibi sorunlar yaşanmaktadır. Spa’yı işletmek ihtiyacınız olabilecek her türlü hizmetin en karlı şekilde geri dönüş sağlayacağını hesaplayarak var olan işletmelerini ileriye götürmeleri için çözümler üretiyoruz.”