RÖPORTAJ — 3 Şubat 2017 at 17:54

ARÇELİK TÜRKİYE GENEL MÜDÜRÜ CAN DİNÇER: YATIRIMLARIMIZA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYORUZ!

 

 

 

1485426257_Can_Din__er_Arcelik

Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca tüketiciye üstün teknolojili ürünler sunan Arçelik A.Ş., bu tecrübesini şimdi de kurumsal alana taşıyor. Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer, “Yıllardır tüketicilerin hayatına birçok yenilik katmış ve onlara yeni deneyimler yaşatmış bir şirket olarak yeni iş alanları ve yeni ürünlere yatırım yapmaya hız kesmeden devam ediyoruz. Uzun yıllara dayanan bireysel tüketici tecrübemizi kurumsal alana da taşıdık. Sektörlere özel çözümler üretiyoruz” dedi.

 

En yenilikçi ürün ve teknolojileriyle bugüne kadar milyonlarca tüketiciye ulaşan ve milyonlarca kişiye ‘İlk’leri ve ‘En’leri yaşatan Arçelik A.Ş., yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Arçelik A.Ş., Kurumsal Çözümler’i, İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 21.’incisi gerçekleşen EMITT Turizm Fuarı’nda sergilendi.

 

Arçelik A.Ş., fuar alanında yer alan standını, bir ziyaretçinin tıpkı bir turist gibi  havaalanından başlayıp otel odasına yerleşene kadar olan süreci, deneyimlemesi üzerine tasarladı. Kampanya, iletişim ve dokunmatik ekranları, videowall, ve mirror ekranları gibi görüntüleme çözümleri, konaklama çözümleri, ödeme kaydedici cihazlar ve Telve Pro bu standda öne çıkan ürünler arasında bulunuyor.

 

Arçelik A.Ş.’nin kurumsal çözümlerinin uzaktan ve yerinde yönetilebilen işletim sistemi, ürünleri ve satış sonrası hizmetleriyle farklılaştığını vurgulayan Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer; 62 yıldır tüketicilerin hayatına birçok yenilik katmış ve onlara yepyeni deneyimler yaşatmış bir şirket olarak, yeni iş alanları ve yeni ürünlere yatırım yapmaya hız kesmeden devam ediyoruz. Sektöre ve işletmelere özel çözümler üretiyoruz. Kurumsal Çözümler ile hizmet verdiğimiz alanlarda, değişen trendler doğrultusunda ortaya çıkan ihtiyaçları takip edip bu çerçevede yatırımlar yapıyoruz ve bu alanda büyüme hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Uzun yıllara dayanan bireysel tüketici tecrübemizi kurumsal alana da taşıyoruz. Bunun en güzel örneklerini, turizm sektörünün en önemli fuarlarından biri olan EMİTT Fuarı’nda sergiliyoruz ve bu sektöre yönelik akıllı teknolojilerimizi ve kurumsal çözümlerimizi tüketicilerimizle buluşturuyoruz” dedi.

 

Ar-Ge ve inovasyon yeteneğinden aldığı güçle iş alanlarını her geçen gün geliştiren ve en yenilikçi, en teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan Arçelik A.Ş.’nin, tasarım, uygulama, mühendislik, bakım ve işletme olmak üzere sektörlere yönelik tek bir çatı altından kurumsal çözümler sunduğunu söyleyen Can Dinçer, “Yaygın ve güvenilir hizmet ağımız ile tüketicilerimize destek sağlıyoruz. Kurumsal çözümler konusunda da Arçelik A.Ş.’yi sektörde farklılaştıran en önemli nokta yaygın bayi ve servis ağımız” şeklinde konuştu.

 

Dijitalleşmenin hayatın her alanına girmiş olduğu günümüzde satış, pazarlama ve iletişim kanallarında da yenileşme ihtiyacı doğduğunu belirten Can Dinçer sözlerini şöyle sürdürdü: “Dünyada ve ülkemizde yeni gelişen hareketli ve interaktif ekran kullanımları ile ilgili şirketimiz yepyeni ürünlere yatırım yapmaya devam ediyor ve farklı iş modelleri için farklı ürünler ve çözümler üretiyor. Bu ürünler sayesinde şirketler tüketicileriyle daha hızlı, etkin ve interaktif iletişim kurabiliyor. Standart tanıtım afişlerine göre çok daha fazla sayıda içerikle tüketicileri hem daha doğru ve detaylı bilgilendiriyor hem de satışlarını arttırma fırsatı buluyor. Tek bir içerik gösterilebilen posterlere göre çok daha canlı renkler ve daha net görüntülerin yer aldığı hareketli videoların kullanımıyla tüketicilerin ilgisini çekmek ve aradıkları bilgiye hızlıca ulaşan tüketicilerle duygusal bağ kurmak çok daha kolaylaşacak.”

 

Arçelik A.Ş.’nin kurumsal dünyaya sunduğu ayrıcalıklı ürünler arasında bulunan ve büyük talep gören YazarkasaPos’un özel bir yerinin olduğunu belirten Can Dinçer, “YazarkasaPos ürünümüz ile, ödeme sistemlerinde sektör lideriyiz. Bu alanda da ürünümüzün özellikleri ve kalitesi dışında tercih edilmemizin en önemli sebebi yaygın bayi ve servis ağımız” dedi.

 

 

Kaydet

Kaydet