TURİZM — 13 Ağustos 2020 at 22:28

YAZIN KEYFİNİ ‘ELANİ BEACH & RESTAURANT’TA ÇIKARIN

Babil’in asma bahçelerinden esinlenerek dizayn edilen Sianji Well-Being Resort Kaplıca Bodrum’un 300 metrelik sahil şeridi ile plaj kısmında hizmet veren Elani Beach & Restaurant, eşsiz manzarası ve gurme lezzetleriyle Bodrum’un en keyifli halini deneyime sunuyor. Gündüzleri beach olarak sakinliği ve huzuruyla misafirlerini kucaklayan mekan, tüm sıkıntı ve stresi atmaya yardımcı oluyor. Akşamları ise kumsalın hemen üstünde yer alan restoranında misafirlerini ağırlıyor. Akdeniz mutfağının zenginliklerini barındıran restoran, otelin çiftliğinde üretilen mevsimsel ve organik ürünlerle hazırlanmış gurme tatlara imza atıyor.

Kumsalın Huzurunu Masajla Taçlandırın

Gümüşlük Kadıkalesi’nde yer alan Elani Beach; Kos, Kalimnos, Pserimus, Çatal Ada ve irili ufaklı onlarca ada manzarasına sahip, kuzey rüzgarlarına kapalı konumu ve mükemmel kumsalıyla Bodrum’un en güzel koylarından biri olma özelliğine sahip. Elani Beach’e gelen misafirler, Balili terapistlerin yaptığı ödüllü SPA ve Bodrum’un ilk ve tek kaplıcasından da faydalanabiliyorlar.

Huzurun mavi ile buluştuğu beachte günlük hayatın telaşından uzaklaşırken aynı zamanda muhteşem gün batımına karşı gurme lezzetlerin tadına varacaksınız.