Genel — 4 Aralık 2020 at 20:46

AYRICALIKLI OCAKBAŞI LEZZETİNİN ADRESİ “THE GRİLL OCAKBAŞI”

Geleneksel ocakbaşı lezzetini Türk ve dünya mutfağından en seçkin lezzetleriyle harmanlayan The Grill Ocakbaşı, modern ve yenilikçi konsepti ile misafirlerine ev sahipliği yapıyor. Dekorasyonu, şık ambiyansı, modern sunumuyla ocakbaşı kültürüne farklı bir bakış açısı kazandıran The Grill Ocakbaşı, her damak zevkine hitap ediyor.

The Grill Ocakbaşı ödüllü Chef  Mithat Yalçınkaya ve deneyimli ekibi tarafından özenle hazırlanan menüsünde; kömür ateşinde pişirilen ızgara, kebap, köfte, steak, pide çeşitleri, katmer, künefe ve meze çeşitlerini damak tadından ödün vermeyenlerle buluşturuyor.

The Grill Ocakbaşı İstanbul’da  “Küçükyalı Elite World Asia, Küçükçekmece Elite World Europe ve Florya Elite World Business” olmak üzere 3 farklı lokasyonda bulunuyor. İstanbul dışında ise The Grill Ocakbaşı Sapanca ve Van’daki Elite World Otelleri’nde misafirlerine eşsiz bir lezzet deneyimi yaşatıyor.

Güvenli Turizm sertifikasına sahip olan The Grill Ocakbaşı özel lezzetlerinin yanı sıra; yüksek önlem ve güvenlik tedbirleriyle misafirlerini ağırlıyor. Elite World CARE adı verilen uzman ekipler aktif bir şekilde denetleme ve değerlendirmelerine devam ediyor.