Genel — 4 Aralık 2020 at 19:57

KAT KAT GİYİLEBİLEN PARÇALARLA RAHATINIZA BAKIN!

Bu yılbaşında, ilk andan itibaren çok sevilecek hediyeler verin. Bir defa kullanılmasın, değişim veya iade gerektirmesin. Levi’s®2020 Hediye Rehberi; herkesin çok beğendiği ikonik Trucker ceketlerden görünümünüzü harika bir biçimde tamamlayacak kat kat giyilebilen parçalara, stil sahibi montlara ve her kutlamaya özel bir dokunuş katacak kişiselleştirilmiş hediyelere kadar çok sayıda zamansız ve uzun ömürlü ürünü içeriyor.

Tüm denim ceketlerimiz arasında en çok bilinen ve çiftçilerden rock yıldızlarına kadar herkes tarafından tercih edilen Trucker, nesiller boyu gardıropların temel parçalarından olmuştur. Sherpa, oversize veya klasik…

Çocuklar dahil her aile bireyinin tarzına uygun bir modeli mevcut! Yama, rozet, monogram ve daha fazlası ile kendi Trucker’ınıza benzersiz bir dokunuş ekleyebilir ya da mükemmel bir kişiselleştirilmiş hediye yaratabilirsiniz.

Yılbaşı sezonunda, aileniz ve arkadaşlarınız için hediye seçimlerinizi kat kat giyilebilen rahat parçalar arasından yapın. Tabii arzu ederseniz mükemmel görünümü yakalamak adına kendinize de saklayabilirsiniz!

2020 kışında Levi’s®, kadınlara özel boğazlı kazaklar ve çift taraflı giyilebilen sherpa paltolardan erkeklere yönelik kullanışlı puffer montlar ile müthiş bir sıcaklık vadeden flanel kumaşlı tasarımlara kadar her türlü seçeneği içinde barındırıyor.