GÜNCEL — 4 Aralık 2020 at 20:55

KORONA VİRÜSE VE GRİBE KARŞI VÜCUT DİRENCİNİZİ MİNERAL DESTEĞİ İLE ARTTIRIN!

BEYPAZARI DOĞAL MADEN SUYU YÖNETİM KURULU BAŞKANI NİYAZİ ERCAN

Hücrelerin sağlıklı olabilmeleri ve fonksiyonlarını yerine getirebilmeleri için minerallere ihtiyaçları var. Kan oluşumu, sağlıklı sinir fonksiyonları ve diğer birçok faaliyet için vücudumuz mineralleri kullanıyor. Vitaminler gibi, mineraller de vücudun enerji üretme, büyüme ve iyileşme gibi fonksiyonları sağlamasına yardımcı oluyor. Dolayısıyla vitamin ve diğer besinlerin vücuda yararlı olabilmesi için de minerallere ihtiyaç duyuluyor.

Doğal maden sularında çözünmüş bulunan kalsiyum, magnezyum ve sodyum gibi ana mineraller, florür, iyot gibi eser elementler ve bikarbonat, sülfat gibi iyonların, bir dizi fizyolojik fonksiyonlar üzerine destekleyici etkileri ve birçok hastalıkların tedavisinde de olumlu etkileri tespit edilmiştir.

GÜNLÜK C VİTAMİNİ İHTİYACINIZI MADEN SUYU İLE TAMAMLAYIN!

Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte salgın hastalıklar da hızla kendini göstermeye başladı. Özellikle yoğun çalışanlar ve beslenmesine dikkat edemeyenler bağışıklık sistemleri zayıfladığı anda grip ve soğuk algınlığı ile yüz yüze geliyor.

İnsan sağlığına faydaları saymakla bitmeyen C vitaminli doğal meyve aromalı maden suyunda bulunan vitamin, 2 bardak taze sıkılmış portakal suyunda bulunan vitamine eşdeğerdir. Beypazarı Doğal Maden Suyu meyve aromalı serinde yer alan C+Limon aromalı maden suyu, kış aylarında vücudun ihtiyacı olan minerallerin yanı sıra 60 mg C vitamini almanızı da sağlıyor.

BİR ŞİŞE MADEN SUYU, BİR DOLU SAĞLIK!

Maden suyu zengin magnezyum içeriği sayesinde kalp ve damar hastalıklarına karşı koruyucu bir etkiye sahiptir. Kalsiyum zengini maden suları kemikleri sağlamlaştırarak osteoporozdan korur. Doğal maden sularında bulunan florür ise çocukların diş gelişimine destek olur ayrıca, hamileler, gelişim çağındaki çocuklar ve emziren anneler için özellikle tavsiye ediliyor.

Günün her anında her zaman içilmesi gereken maden suyu sağlığınızı korurken cildinizin güzelliği içinde önem taşıyor. Kışın soğuk ve rüzgârın etkisiyle kuruyan cildinize uygulayacağınız maden suyu cildi temizlerken gergin ve pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. Maden suyu ile cildinizi yıkayıp kendi halinde kurumaya bıraktığınızda ciltteki pürüzleri yok edip yorgun ve solgun görünümü ortadan kaldırıyor, ayrıca cildi yenileyerek yaşlanmayı geciktiriyor.

Beypazarı Maden Suyu üretim tesisleri sektörde 1 numaralı marka olan ürünlerini, saatte 300.000 şişe dolum kapasitesiyle tüm Türkiye’ye ve dünyanın pek çok ülkesine gönderiyor. Doğal olanı doğal ambalajda “cam şişe” de tüketicisine sunan Beypazarı Maden Suyunun ürün yelpazesinde sade maden suyuna ilaveten 10 farklı tatta meyve aromalı maden suyu ve gazozu da bulunmaktadır.