Genel — 3 Şubat 2021 at 15:20

BRONCO LEZZETLERİ PAKET SERVİSE HAZIR

Covid-19 pandemisi gereği alınan önlemler kapsamında, Şef İsmet Saz’ın Street Food dünyasına American diner konsepti ile kazandırdığı Bronco da misafirlerini Vadistanbul’daki restoranında bir süre için ağırlayamayacak. Ancak Bronco paket servise hazır ve tadı damaklarda iz bırakan lezzetlerini ulaştırmak için siparişlerinizi bekliyor. Bronco ayrıca gel-al hizmeti ile de lezzet tutkunlarını sevindiriyor.

Bronco ev ve işyerlerine servis hizmetinde iki farklı seçenek sunuyor. Menüdeki lezzetli hamburgerleri, sipariş verenlere yemeye hazır şekilde gönderebilirken, “kendim pişirmek istiyorum” diyenler için de özel bir kit halinde pişmemiş olarak servis ediyor. Bronco’nun pişmemiş hamburger kit seçeneği ile mutfakta keyifle zaman geçirirken tam da istediğiniz hamburgeri kendiniz pişirebilirsiniz.

Bronco;  Brioche ekmekleri ile B Burger, Smoked Brisket,Taco çeşitleri, Falafel, Tavuk Burger ve Buffalo Wings gibi dünya klasikleri, yerel bir lezzet olan  Kokoreç gibi şefin yorumundan geçmiş lezzetler sağlıklı malzemelerle yeniden yorumlanıyor. Bronco’nun menüsünde tatlı olarak; damaklarda iz bırakan New York Cheesecake ve Cookie Dough iddiasını ortaya koyuyor.